باتری 2 ولتی OPZS تر

نمایش 24 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری های 2 ولتی opzs دارای سلول های 2 ولتی از 200 تا 3000 آمپر ساعت است و در جلد های شفاف پلاستیکی  ساخته می شود که صفحات آن در اسید غوطه ور است و برای رسیدن به ولتاژ باید از تسمه های سربی و پل های سربی استفاده کنیم اما برای باتری های دو ولتی که آمپر پایین دارند برای رسیدن به ولتاژ مورد نظر تسمه ها را با پیچ و مهره به هم متصل می کنند تا ولتاژ نهایی را تامین کنند

کاربرد های باتری 2 ولتی opzs تر

باتری های 2 ولتی opzs تر  کاربرد های بسیار زیادی دارد که در این قسمت از مقاله به بررسی بیش تر این کاربرد باتری های دو ولتی تر خواهیم پرداخت.

·      از باتری های 2 ولتی opzs بیش تر در صنایع مخابراتی استفاده می شود

·      از این باتری ها می توان در کار های نیروگاهی استفاده است

·      می توان در پمپ بزین ها استفاده کرد

·      در یو پی اس بیمارستان ها

·      یو پی اس آسانسور

·      سیستم های رایانه ای

لازم به توضیح است در امپرهای ۲۰۰ امپر ساعت الی ۶۰۰ آمپر ساعت اتصالات تسمه مسی ابکاری شده

و از ۶۰۰ آمپر الی ۳۰۰۰ امپر ساعت اتصالات به صورت بست سربی به همراه جوشکاری می باشد .

کاربرد های باتری 2 ولتی opzs تر

محصولات شرکت تسلا

یکی از محصولاتی که شرکت تسلا به عنوان باتری های 2 ولتی  opzs تر در حال فروش است محصولات شرکت پلاتین ایران است
شرکت پلاتین ایران با پیشینه ی ۳۵ ساله در ساخت قطعات فنی مهندسی و انواع باتري‌هاي صنعتي نيل (۲ ولت و ۱۲ ولت) فعالیت می کند . این شرکت با وسعت ۲٫۵ هكتار داراي ۶۵۰۰ متر مربع سالن و ساختمان‌هاي اداري ، انبار و بخش ساخت باتري صنعتي ساکن می‌باشد. واحد ساخت باتری های صنعتی ساکن نیل از ۲ بخش تشکیل شده است ؛ واحد تولید باتری های ۲ ولت ساکن آب اسیدی یا تَر و واحد تولید باتری های ۲ ولت و ۱۲ ولت سیلد یا خشک .

بخش تولید باتری های تر انواع باتري‌هاي مورد نياز مخابرات ، راه آهن ، واگن‌هاي مسافري ، انواع ليفتراک‌هاي برقي ، پست‌هاي برق و آب رساني تا ظرفيت ۳۰۰۰ آمپر ساعت را تولید می ‌نماید و بخش تولید نواع باتري ۱۲ ولت مورد نياز UPS انواع سایت‌های مخابراتی، بانک‌ها و سیستم‌های رایانه‌ایی را تامين مي‌نمايد و باتري‌هاي ۲ ولت سيلد مصارف پست‌هاي برق ، سيستم‌هاي مخابرات و سایت‌های خطوط لوله ، نفت و پتروشیمی و مشابه را پوشش مي‌دهد.

کلام آخر

باتری های 2 ولتی opzs تر یکی از کاربردی ترین باتری های موجود در بازار هستند اگر شما هم قصد خرید باتری های 2 ولتی opzs تر را دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]