باتری یو پی اس اطلس (Atlas) با بهترین کیفیت و قیمت در فروشگاه تسلا

باتری یو پی اس اطلس (Atlas)

نمایش 5 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری یو پی اس اطلس ( Atlas ) یک منبع تغذیه ی اضطراری است که در شرایطی که منبع اصلی تامین برق دستگاه دچار نوسان یا قطعی گردد، وارد عمل میشود و در مدار دستگاه جریان پیدا می‌کند و از خاموش شدن آن ها جلوگیری می‌کند.

این باتری ها در سه سطح با عمر بالا، عمر متوسط و عمر پایین ارائه می‌شوند و نام دیگر آن ها باطری های بدون نیاز به نگهداری یا MF نیز گفته می‌شود.

باتری یو پی اس اطلس (Atlas)

انواع یو پی اس

باتری یو پی اس اطلس

باتری Atlas که از تکنولوژی یو پی اس برخوردار است، در دو نوع مخلتف 80 آمپر و 100 آمپر تولید و توزیع می‌شود. این باتری طوری طراحی شده است که می‌تواند نوسانات شدید الکتریکی را تحمل کرده و در شرایط نامطلوب نیز به خوبی فعالیت کند.

افزایش زمان برق دهی باتری یو پی اس

هر باتری یو پی اس (از جمله باتری یو پی اس اطلس) طبق آمپر و ولتاژ و تعداد باطری های داخلی خود، زمان برق دهی متفاوتی دارد. گاهی تصور می‌شود که با افزایش تعداد باطری ها، میتوان زمان برق دهی را بیشتر کرد، این ایده وابسته به سری یا موازی بودن باتری‌های داخلی صحیح و اشتباه است.

در شرایطی که باطری‌ها بطور موازی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، ولتاژی ثابت دارند و آمپر آنهاست که با هم جمع می‌شود؛ در این حالت نمی‌توان انتظار داشت که با افزایش تعداد باطری ها، آمپرساعت باتری یو پی اس افزایش پیدا کند؛ زیرا همواره ولتاژ ثابت کانده و تغییری در تایم برق رسانی یو پی اس ایجاد نمی‌شود.

در حالتیکه باتری‌های داخلی بصورت سری بسته شده باشند، با رعایت ولتاژ اینورتر داخلی، می‌توان با تعدد باتری ها به ولتاژ بالاتری دست پیدا کرد که منجر به آمپرساعت بالاتر باطری های یو پی اس اطلس می‌گردد؛ دلیل این امر اینست که در باتری های موازی، آمپر همواره ثابت است و ولتاژ ها با هم جمع می‌شوند.

باتری یو پی اس اطلس (Atlas)

نکته قابل توجهی که بالاتر نیز به آن اشاره کردیم، رعایت ولتاژ اینورتر داخلی است؛ ولتاژ هر اینورتری که داخل یو پی اس های مختلف قرار دارد، وابسته به ولتاژ کل باتری یو پی اس تعیین می‌شود و ممکن است با افزایش تعداد باتریهای داخلی آسیب ببیند.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

باتری یو پی اس اطلس (Atlas)

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

باتری یو پی اس اطلس (Atlas)

[cat_ehm]