باتری یو پی اس فرست پاور

نمایش 11 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت باتری سازی فرست پاور فعالیت خود را در کشور چین آغاز کرده است و باتری های با کیفیت با تکنولوژی کشور کره جنوبی تولید می کند که طول عمر این باتری ها بیش از 10 سال است.

باتری های این شرکت دارای استاندارد های جهانی مانند:

  • Ks
  • MS 994:1990 CE
  • MS ISO 9001:2000
  • UL
  • IEC60896-2
  • JISC8702 (1998)

باتری یو پی اس فرست پاور

از باتری های این شرکت در تجهیزات الکتریکی، مخابراتی، پزشکی، سیستم های خورشیدی و یو پی اس ها استفاده می شود همچنین بسیاری از باتری های این شرکت قابلیت شارژ دوباره و طول عمر بسیار بالا دارند.

این شرکت باتری های خود را بسیار با کیفیت طراحی و تولید کرده است همچنین این باتری ها این شرکت باتری های خود را در ظرفیت های 7 الی 200 امپر برای مصارف مختلف طراحی کرده است.

نحوه ی نگهداری از باتری های فرست پاور

باتری های ups از جنس سیلد اسید ساخته شده اند و نیاز به نگهداری ندارند اما مواردی است که حتما باید رعایت شود تا عمر استفاده از باتری ها افزایش یابد برای همین منظور باید به موارد زیر را باید رعایت کنید.

  1. شارژ و دشارژ مناسب

از مهم ترین مواردی که باید در نگهداری باتری یو پی اس ها به آن توجه کنیم شارژ و دشارژ باتری ها طبق جدول استانداردی که برای هر نوع باتری تعیین شده است باید اعمال شد تا به صورت چشمگیری عمر مفید باتری افزایش یابد.

  1. دمای نگهداری مناسب

یکی دیگر از عوامل خرابی باتری های یو پی اس گرما و حرارت زیاد محیط است که باعث کم شدن عمر باتری می شود. بر اساس استاندارد نگه داری باتری یو پی اس، دمای نگهداری باتری یو پی اس بین 20 و 30 درجه ی سانتی گراد است.

  1. اتصالات و سر باتری ها

نباید بازدید دوره ای باتری های یو پی اس را فراموش کنید و از اتصالات بین باتری ها اطمینان حاصل کنید همچنین باید سر باتری ها را چک کنید تا اکسیده نباشند. در صورت اکسیده شدن سر باتری آن را از اتصالات جدا کرده و با آب جوش بشورید و سمباده بزنید تا با این کار از گرم شدن باتری جلوگیری کرده باشید.

  1. یکسان بودن ولتاژ باتری ها

به دلیل اینکه باتری های یو پی اس به صورت سری به هم وصل شده اند باید به یک اندازه شارژ شوند. به همین دلیل باید در هر سرویس ولتاژ باتری به صورت جداگانه ای تست شود تا کیفیت همه ی باتری ها ارزیابی شده و اگر مشخص شود یک باتری نسبت به باتری دیگر ولتاژ کمی دارند باید تعویض شود.

باتری یو پی اس فرست پاور

باتری های شرکت فرست پاور یکی از بهترین باتری های یو پی اس موجود در بازار ایران است همچنین اگر قصد خرید باتری یو پی اس را داشتید می توانید از مشاوران ما در شرکت تسلا، مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

 

[cat_ehm]