باتری یو پی اس فورسیل(foursoil)

نمایش 11 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری های یو پی اس فورسیل محصول شرکت فرصت کیش هستند این شرکت در سال 2007 با تکیه بر دانش و تجربه مدیران متخصص و مجرب خود در زمینه ی تولید زیر ساخت های مرکز داده، مخابرات، صنعت برق و الکترونیک تاسیس شد.

این شرکت با همکاری و جلب رضایت بسیاری از سازمان ها و شرکت های بزرگی مانند: نوکیا، هوآوی، اریکسون، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، همراه اول، سازمان بورس اوراق بهادار، شهرداری تهران، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و شرکت نقش اول کیفیت و… بخش بزرگی از بازار ایران را به دست گرفته است همچنین شرکت فرصت کیش متعهد به ارائه جدید ترین فناوری ها با بالاترین کیفیت به مشتریان خود است.

این شرکت متشکل از دئ بخش است که عبارتند از:

  1. بخش برق و الکترونیک
  2. بخش شبکه و مخابرات

که در این مقاله به بررسی بخش برق و الکترونیک و باتری های یو پی اس این شرکت خواهیم پرداخت.

محصولات تولیدی بخش برق و الکترونیک

بمحصولات تولید بخش برق و الکترونیک

بخش برق و الکترونیک، یکی از قسمت های شرکت فرصت کیش است که بر تأمین تجهیزات و منابع تغذیه تمرکز کرده است محصولات این شرکت در بخش برق و الکترونیک به شرح زیر است:

  • تابلو برق
  • یو پی اس
  • باتری های سیلید اسید، لیتیوم یون، صنعتی و مخابراتی
  • استابلایزر سه فاز و تک فاز
  • رک باتری
  • اینوتور سولار

باتری یو پی اس فورسیل

باتری های بو پی اس شرکت فرصت کیش که با نام تجاری فورسیل به بازار عرضه می شود دارای استاندارد های iso9001، ISO14001، VDS، BS و IEC است همچنین این باتری ها سرب اسید بوده و از تکنلوژی AGM در ساخت این باتری ها استفاده شده است.

باتری های یو پی اس فورسیل دارای پوسته ی ضخیم بوده و ضد حریق هستند همچنین این باتری ها نیاز به تعمیر ندارند و با توانایی بهره وری در دما های مختلف کیفیت خود را به مشتریان خود به اثبات رسانده. این یو پی اس ها جریان دهی پایداری را دارند اما از معایب این باتری ها می توان به داشتن طول عمر متوسط باتری اشاره کرد.

این باتری ها در چه جایی استفاده می شوند؟

از این باتری های در سیستم های ایمنی ساختمان، سیستم های اعلام حریق و تجهیزات پزشکی می توان استفاده کرد.

باتری یو پی اس فورسیل

کلام آخر

برای اطمینان از کیفیت محصولات خود قبل از فروش، این شرکت محصولات خود را در آزمایشگاه های معتبر و مورد تأیید سازمان استاندارد، مانند آزمایشگاه سما، آزمایشگاه مهرنگار کاسپین، آزمایشگاه امین آکرودیت آزمایش می کند همچنین شرکت فرصت کیش با سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران  همکاری می کنند تا کلیه موارد مورد نیاز را برای آزمایش باتری های یو پی اس خود توسط سازمان استاندارد ارائه دهد.

نکته:کلیه گواهینامه های صادر شده توسط برخی از آزمایشگاه های فوق قابل استناد است. محصولات این شرکت در حال حاضر در بانک ها، ادارات دولتی، سازمان های علمی و صنعتی، کارخانه ها، بیمارستان ها، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی استفاده می شود.

بخش برق و الکترونیک شرکت فرصت کیش در تمام استانهای کشور دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش است که کلیه خدمات و پشتیبانی قراردادهای شرکت را در اسرع وقت و به صورت متمرکز، انجام می دهد.

چناچه شما قصد خرید باتری یو پی اس برای یو پی اس خود هستید می توانید از مشاوران ما در شرکت تسلا در این زمینه مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]