باتری شارژر - خرید باتری شارژر در انواع مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

باتری شارژر

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری های شارژر (Battery charger) یا همان نگهدارنده های باتری (Battery maintainer) نوعی از دستگاه های شارژر باتری هستند که دارای تفاوت هایی مانند پیچیدگی هایی در طراحی مدار کنترل کننده جریان برق هستند. این دستگاه ها قادر هستند سطح شارژ باتری را در صورت نیاز باتری به شارژ شدن تعیین کند همچنین این دستگاه ها سرعت شارژ شدن باتری را تنظیم می کنند از این نوع دستگاه ها در باتری های لپ تاپ و باتری های یو پی اس استفاده می کنند. در این مقاله به بررسی دستگاه های باتری شارژر خواهیم پرداخت.

انواع باتری های شارژر

انواع باتری های شارژر

باتری ها به صورت کلی انواع مختلفی دارند که در مصارف خانگی، صنعتی و … کاربرد دارد که یکی از مهم ترین کاربرد های این نوع از دستگاه ها در باتری های یو پی اس است در این قسمت از مقاله به معرفی انواع باتری های شارژر (باتری های صنعتی ) بپردازیم تا در زمان خرید کاربرد هر یک از باتری های بدانید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

  • باتری سرب اسیدی: یکی از پر کاربرد ترین باتری ها در صنعت محسوب می شود که از صفحات فلزات و اکسید های فلزی تشکیل می شود این نوع از باتری ها بسیار مقرون به صرفه بوده و دارای طول عمر بسیار زیادی هستند یکی از باتری های سرب اسیدی که روزانه از آن استفاده می کنیم باتری های خودرو هستند.
  • باتری نیکل کادمیوم: باتری های نیکل کادیوم مانند باتری های سرب اسید جزء باتری های صنعتی محسوب می شود که کاربرد های زیدی در صنعت دارد اما با این تفاوت که باتری های نیکل کادمیوم هزینه نگهداری بسیار بالایی دارند و هزینه تعمیر آن بسیار بالا است
  • باتری لیتیوم یونی: نوعی از باتری های صنعتی هستند که دارای چگالی بالا هستند و همچنین این باتری ها بسیار سبک بوده به همین دلیل در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. باتری های لیتیوم یونی نسبتا به باتری های نیکل کادمیومی طول عمر بیش تر، زمان کم تر برای شارژ شدن و هزینه ی نگهداری این باتری ها پایین است.

کلام آخر

از باتری های شارژر(شارژر های صنعتی) می توان به عنوان منبع تامین ولتاژ DC استفاده کرد  اگر شما هم قصد خرید باتری شارژر را دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]