فروش و قیمت انواع استابلایزر و ترانس برق و تثبیت کننده ولتاژ

استابلایزر

نمایش 23 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


طراحی تمام سیستم های الکتریکی و الکترونیکی به گونه ای است که در یک ولتاژ تغذیه پایدار و ثابت می توانند با حداکثر بهره وری کار کنند. اما گاهی اوقات به دلایلی مختلفی ولتاژ دچار نوسانات قابل توجهی می شود و در کارایی دستگاه های الکتریکی مشکل جدی ایجاد می کند. در این مواقع استابلایزها با تثبیت ولتاژ و تامین یک منبع تغذیه پایدار مانع از ایجاد این مشکلات می شوند. اگر می خواهید با بهترین استابلایزرها و کاربردهای آنها بیشتر آشنا شوید، با ما همراه باشید.

ترانس نوسان گیر برق یا استابلایزر ها یک فناوری اساسی در جهت جلوگیری از نوسان و قطع برق شهری است که در تمام سیستم ها وظیفه محافظت از دستگاه را در برابر شوک ها و نوسان های برقی دارد. تهیه استاببلایزر به این دلیل که از طراحی های مهم و لازم برای حفط طول عمر سیستم های الکتریکی و الکترونیکی است، مهم است. استابلایزر

استابلایزر چیست؟

استابلایزر یک دستگاه الکتریکی است که به منظور تامین یک ولتاژ ثابت و پایدار و بدون هیچ گونه نوسانات یا تغییرات ناگهانی، برای تجهیزات الکتریکی و محافظت از آنها طراحی شده است. به طور کلی استابلایزرها با تبیت ولتاژ عمر و کارایی لوازم برقی خانگی و دیگر تجهیزات الکتریکی را افزایش می دهند، به همین دلیل اغلب به آنها تثبیت کننده ولتاژ می گویند.

استابلایزر در واقع محافظ مخصوص و پیشرفته محصولات برقی در برابر صدمات ناشی از ضربات صاعقه، افزایش و کاهش ناگهانی ولتاژ است. از جایی که هیچ یک از لوازم و تجهیزات های برقی در مقابل نوسانات ناگهانی برق شامل گارانتی نیستند، استفاده از این محصول برای جلوگیری در اثر مشکلات احتمالی جریان برق از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

چرا باید از استابلایزر استفاده کرد؟

به طور کلی هر یک از تجهیزات و دستگاه های الکتریکی برای طیف گسترده ای از ولتاژ ورودی طراحی شده اند. کارایی هر یک از تجهیزات بسته به حساسیتی که دارند به مقادیر مشخصی محدود می شود، مثلا بعضی از تجهیزات 10± درصد از ولتاژ نامی و بعضی دیگر 5± درصد از ولتاژ نامی را می توانند تحمل کنند، در غیر این صورت عملکرد آنها پایین می آید.

امروزه در بسیار از مناطق، برق شهری به دلایل مختلفی دچار نویز، نوسانات، قطع و وصل شدن ناگهانی و افزایش یا کاهش شدید ولتاژ می شود. این نوسانات و مشکلات به لوازم برقی خسارت های زیادی وارد می کنند. بنابراین استفاده از استابلایزر برای حفاظت بیشتر از تجهیزات و دستگاه های برقی بسیار ضروری می باشد.

کارکرد استابلایزر

کارکرد استابلایزر

استابلایزرها معمولاً با دو نوع ورودی کار می‌کنند: ورودی AC و ورودی DC. در ورودی AC، ولتاژ AC ورودی تبدیل به ولتاژ DC توسط یک مدار تبدیل‌کننده مانند دیود برق‌دون یا ترانسفورماتور می‌شود. در ورودی DC، ولتاژ DC ورودی از منبع تغذیه مستقیماً به استابلایزر وارد می‌شود.

در هر دو نوع ورودی، استابلایزرها با تغییرات ولتاژ ورودی برای حفظ ولتاژ خروجی ثابت، به دو روش عمل می کنند

 • در روش اول، استابلایزرها با استفاده از یک مدار تنظیم کننده خطا (error amplifier)، تغییرات ولتاژ ورودی را تشخیص می‌دهند و ولتاژ خروجی را به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تنظیم می‌کنند.
 • در روش دوم، استابلایزرها با استفاده از یک سری ترانزیستورهای قدرت (power transistors) و یک مدار کنترلی (control circuit)، ولتاژ ورودی را به ولتاژ خروجی مطابق با مقدار مورد نیاز تغییر می‌دهند.

استابلایزرها بر اساس نوع ولتاژ خروجی، به دو دسته AC و DC تقسیم می‌شوند. استابلایزرهای AC معمولاً با استفاده از یک مدار تبدیل‌کننده AC به DC و سپس با استفاده از یک استابلایزر DC، ولتاژ AC ورودی را به ولتاژ DC ثابت تبدیل می‌کنند. استابلایزرهای DC به صورت مستقیم ولتاژ DC ورودی را به ولتاژ خروجی مورد نیاز دستگاه تنظیم می‌کنند.

استابلایزرها به عنوان یکی از اجزای حیاتی دستگاه‌های الکترونیکی، در حفظ ولتاژ ورودی و خروجی دستگاه‌ها بسیار موثر هستند. با استفاده از استابلایزرهای مطمئن و با کیفیت، می‌توان از دستگاه‌های الکترونیکی بهتری استفاده کرده و آن‌ها را در برابر تغییرات ولتاژ محافظت کرد.

انواع استابلایزر

استابلایزرها براساس تکنولوژی ساخت و کارایی که دارند، به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

استابلایزر

استابلایزر رله ای:

در استابلایزرهای رله ای یا پله ای اصلاح ولتاژ با دقت 10 ولت انجام می شود. این نوع از استابلایزرها برای لوازم صنعتی، تجاری و خانگی که نرخ پایین دارند، بسیار محبوب هستند. با این حال دارای محدویت های متعددی مانند سرعت اصلاح ولتاژ آهسته، دوام کم، قابلیت اطمینان کم، وقفه در مسیر برق در هنگام تنظیم و مقاوت کم در برابر ولتاژ بالا می باشند.

استابلایزر سرووموتوری:

استابلایزر سروو یکی از محبوب ترین انواع تثبیت کننده ولتاژ است. در این نوع اصلاح ولتاژ بدون هیچ گونه سوئیچی انجام می شود. نام استابلایزر سروو نشان دهنده این است که برای تایید اصلاح ولتاژ از یک موتور سروو استفاده می کند و به طور عمده برای دقت ولتاژ خروجی بالا استفاده می شود.

این تثبیت کننده ها می توانند واحدهای تک فاز، سه فاز متعادل و سه فاز ناپایدار باشند. برای اصلاح ولتاژ در نوع تک فاز موتور سروو به همراه ترانسفورماتور متغییر، نوع سه فاز همراه با سه ترانسفورماتور اتوماتیک و در نوع سه فاز ناپایدار سه سروو موتور مستقل همراه با سه ترافورماتور و سه مدار کنترل جداگانه می باشد.

مزایای این نوع تثبیت کننده نسبت به استابلایزرهای رله ای شامل سرعت اصلاح بالاتر، دقت بالا خروجی تثبیت شده، توانایی مقاومت در برابر جریان های هجومی و قابلیت اطمینان بالا است. با این حال استابلایزرهای سروو موتوری به علت حضور موتور نیاز به نگهداری دوره ای دارند.

کاربردهای استابلایزر

استابلایزر

بهترین استابلایزر های خانگی

خرید استابلایزری که برای خانه مناسب باشد، به نیاز و شرایط شما بستگی دارد. اما شما باید با توجه به یک سری نکات به انتخاب و خرید استابلایزر بپردازید. اولین مورد توجه به ظرفیت استابلایزر است که باید با مصرف برق خانگی شما سازگار باشد. برای این باید مجموع مصرف لوازم خانگی خود را حساب کنید و نسبت به آن اقدام به خرید کنید.

مورد دوم  بررسی ولتاژ استابلایزر است  که باید مطمئن شوید دستگاهی که اقدام به خرید آن می کنید ویژگی تنظیم ولتاژ به صورت پیوسته را داشته باشد. تا دستگاه های الکترونیکی به صورت پیوسته به برق متصل باشند و تا حد امکان آسیب نبینند.

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام خرید استابلایزر باید به آن توجه کنید بررسی ویژگی های جانبی آن است که باید از حفاظت در برابر نوسانات برق، حفاظت در برابر ولتاژ بالا و پایین، حفاظت در برابر شوک الکتریکی و … را برخوردار باشد، علاوه بر آن باید به کیفیت ساخت و توانایی عملکرد استابلایزر توجه کنید.

آخرین مورد هم توجه به نظرات سایر کاربران است که مطالعه نظرات و انتقادات سایر کاربران نسبت به استابلایزر ها می تواند در انتخاب و خرید شما تاثیر مثبتی بگذارد.

با توجه به این موارد، بهتر است با مشاوران حرفه ای تسلا یو پی اس در تماس باشید تا مناسب ترین استابلایزر ها را هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت خریداری کنید.

استبلایزر خانگی + قیمت

قیمت بروز استابلایزر

قیمت استابلایزر به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ظرفیت: استابلایزر ها در ظرفیت‌ های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند که. هر چه ظرفیت استابلایزر بیشتر باشد، قیمت آن نیز معمولاً بالاتر است.

 2. کیفیت ساخت: استابلایزر های با کیفیت و برند های معتبر معمولاً قیمت بالاتری دارند. کیفیت ساخت، عملکرد و عمر مفید استابلایزر تاثیر مستقیمی روی قیمت دارد.

 3. برند: برند ها هم تاثیر زیادی روی قیمت دارد و برند های معتبر و خوشنام قیمت بالاتری نسبت به سایر استابلایزر ها دارد.

 4. مشخصات فنی: مشخصات فنی مانند ولتاژ و فرکانس ورودی و خروجی، توان خروجی، تعداد پورت‌ ها و … هم در بالا و پایین شدن قیمت تاثییر دارد

در نهایت قیمت استابلایزر ها بسته به مواردی که ذکر شد می تواند متفاوت باشد و قیمت ثابتی ندارد. برای دریافت قیمت بروز با مشاوران تسلا یو پی اس تماس بگیرید.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

ضرورت خرید انواع استابلایزر

ضرورت خرید انواع استابلایزر

خرید و استفاده از ترانس های برق به خصوص دستگاه هایی به نام استابلایزر، در مناطقی که نوسانات ولتاژ بسیار زیاد است که این نوسانات در منطق انتهایی بیشتر است، بسیار لازم و ضروری خواهد بود.

نوسانات برقی معمولا به دلایل مختلفی به وجود می آید که نمونه ی جدی آن ها مواردی مانند؛ روشنایی، سیم کشی معیوب و نادرست، خاموش شدن ناگهانی دستگاهی که درصد استفاده برقی آن بیشتر از باقی دستگاه های موجود است و همچنین خطا های الکتریکی نمونه ای از خطراتی است که نوسانات برق را به خطر می اندازد.

در واقع به طور معمول تمام تجهیزات و دستگاه های الکتریکی، برای طیف وسیعی از ولتاژ های ورودی طراحی و ساخته می شوند که با توجه به حساسیت دستگاه مورد نظر، محدوده عملکرد تجهیزات به مقادیر خاصی محدود می شود.

به طور مثال برخی از لوازم الکتریکی قادر به تحمل ولتاژ مثبت و منفی 10 هستند و با این حال، انواع دیگری از لوازم برقی و دستگاه های الکتریکی فقط تا قدرت مثبت و منفی 5 را می توانند تحمل کنند.

نوسانات ولتاژی و برقی که خدمتتان عرض کردیم می تواند باعث بروز حوادث و آسیب های جدی و غیر قابل جبران برای لوازم خانگی و تجهیزات الکتریکی به وجود آورد، که ما می توانیم با استفاده از استابلایزر تا ترانس های کنترل نوسانات برقی برای رفع مشکلات برقی استفاده کنیم.

انواع-دستگاه-نوسان-گیر-برق

انواع دستگاه نوسان گیر برق

این استابلایزرها با جلوگیری از وقوع نوسانات احتمالی و پرش ولتاژ، طول عمر تجهیزات را افزایش داده و کمتر از یک ثانیه نوسان برق و افت ولتاژ را تنظیم می کند. در واقع این دستگاه از سوختن تجهیزات با قطعی برق جلوگیری و شروع به تثبیت ولتاژ می کند که محبوب ترین این استابلایزر ها شامل :

ظرفیت             مدل             نام استابلایزر
2000 VASTB2000استابلایزر فاراتل
1000VASTB1000استابلایزرفاران
1400VAXl-14استابلایزر پرنیک
1500 VALG-1P-1.5K-V      استابلایزر گلداستار
700 VAT127F       استابلایزر سارا

انواع استابلایزر های مناسب برای لوازم خانگی

انواع استابلایزر های مناسب برای لوازم خانگی

اگر می خواهید برای لوازم خانگی خود از استابلایزر مناسبی استفاده کنید و این مورد در خرید شما بسیار مهم است، می توانید با توجه به قدرت و توانی که استابلایزر های متفاوت وابسته به طراحی که دارند، تولید شده اند استفاده کنید.

معمولا قدرت و توان این دستگاه ها را روی باکس و بسته بندی آن ها می توان به صورت درج شده مشاهده کرد، و اگر روی باکس هیچ نشانه ای از ولتاژ و قدرت و مشخصات استابلایزر مشاهده نکردید، بهتر است از دفترچه راهنما آن استفاده کنید و با توجه به مشخصاتی که در آن درج شده است، استابلایزر مورد نیاز خود را خریداری کرده و استفاده کنید.

نمونه ای از استابلایزر هایی با قدرت های مشخص، برای انواع لوازم خانگی مناسب است که در دامه به علاوه نشان دادن قدرت هر دستگاه، لوازم خانگی مناسبی که برای استفاده از آن استابلایزر مورد استفاده قرار می گیرد را معرفی می کنیم.

به استابلایزر هایی با قدرت زیر، لوازم خانگی مناسبی نیز درج کرده ایم که مشاهده می کنید:

 • استابلایزر خانگی با قدرت 5 کیلو وات و توان خروجی تا 20 آمپر: این تثبیت کننده ها مناسب برای استفاده لوازم خانگی به خصوص کولر های آبی، یخچال، فریزر و تلویزیون ها هستند که اگر برای این لوازم استفاده شوند، طول عمر ترانس و لوازمی که گفته شد، افزایش پیدا می کند و سالیانه سال با سلامت یاد، به کار خود ادامه می دهد.
 • استابلایزر های خانگی با قدرت 8 کیلو وات و توان خروجی تا 32 آمپر: این استابلایزر های خانگی برای وسیله هایی مناسب هستند که برق زیادی را مصرف می کنند و در عین نوسانات برقی، خیلی زود تر از باقی دستگاه ها در برابر بروز مشکلات قرار می گیرند. نمونه ای از وسیله های خانگی که این ترانس های تثبیت کننده برق برای آن ها مناسب است، عبارت اند از: انواع کولر های گازی و آبی، ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و تلویزیون ها که در استفاده برای این لوازم، کاربرد بسیار زیادی دارد و می تواند باعث شود تا طول عمر وسیله ای که مورد استفاده قرار می گیرد، افزایش پیدا کند.
 • استابلایزر های خانگی با قدرت 10 کیلو وات برای خانه های مسکونی و توان خارجی تا 40 آمپر: این استابلایزر های خانگی دارای دو هسته مسی هستند که برای آن ها فضایی بیشتر از دو کولر گازی وجود دارد و یکی از پر قدرت ترین استابلایزر های خانگی است که می تون در مساجد و یا اماکن بزرگ و پر رفت و آمد نیز، از آن ها استفاده کرد.

با توجه به مواردی که در بالا خدمت شما عزیزان عرض کردیم، می توان به این نتیجه رسید که استابلایزر های خانگی با قدرت 8 کیلو وات و توان خروجی تا 32 آمپر برای استفاده همگانی در منزل و وسیله های برقی و الکتریکی خانه ها، بسیار مناسب است و باعث می شود تا لوازم خانگی برقی از سلامت بیشتری برخوردار باشند.

تفاوت-استابلایزر-با-یو-پی-اس

قیمت نوسان گیر برق خانگی

در برخی از محدوده، استابلایزرها نوسان خارج از حد غیر استاندارد دارند که عدم استفاده از فیوز ولتاژ باعث آسیب به لوازم خانگی یا هر وسیله دیگر می شود. این محصول در برند ها، مشخصات و شکل های ظاهری متفاوت در فروشگاه های بزرگ و معتبر با قیمت های متناسب با ویژگی های محصول، به فروش می رسد.

ترانس نوسان گیر برق برای یونیت دندانپزشکی 

ترانس های ایزوله برای یونیت های دندانپزشکی در واقع یک سیستم پشتیبان در شرایط اضطراری مانند قطعی برق است که برق مورد نیاز یونیت را فراهم واز بروز مشکلاتی چپن اختلالات دستگاه جلوگیری میکند. همچنین جریان برق شهری که قطع یا دچار مشکل در. نوسان میشود، جبران شده و از مزایای استفاده از این استابلایزر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

حفظ تجهیزات برقی و قطعات پزشکی

نوسانات، تنظیمات غیر مناسب و اشتباه ترانس برق سبب خرابی تجهیزات و قطعات لوازم می شود که ترانس پیشرفته ی نوسان کلید برق با کنترل دقیق جریان برق و ولتاژ ،در طولانی شدن عمر مفید و حفظ تجهیزات کمک می کند. 

 کنترل دقیق نوسانات و انرژی 

این ترانس نوسان گیر برق امکان تنظیم دقیق  ولتاژ و جریان برق را به طور کلی با منظور کنترل دقیق تر انرژی و جریان دستگاه های دندانپزشکی فراهم شده نا دندانپزشکان با اطمینان کامل و دقیق تر مراحل درمانی را طی کنند.

کاهش دادن خطا و ریسک یونیت 

ترانس نوسان گیر ریسک خطاهای ممکن در دستگاه ها و تجهیزات را با کنترل دقیق و تداوم جریان انرژی باعث کاهش آسیب و خسارت ناشی از تنظیم نادرست برق می شود.

استابلایزر های تک فاز و سه فاز

استابلایزر های تک فاز و سه فاز

به نظر می رسد تا به حال در رابطه با برق های تک فاز و سه فاز اطلاعات کافی و مختصری را به دست آورده اید، که اگر در رابطه با آن ها نمی دانید بهتر است مقاله جذاب تفاوت برق تک فاز و سه فاز را مطالعه کنید.

با توجه به این که برق شهری چند ولت است و اینکه این برق به دسته ای از تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می شود، برای عملکرد بهتر تثبیت کننده های نوسان برق نیز باید رکتیفایر، اینورتر، ترانس و یا استابلایزری را انتخاب کنیم که آن ها نیز به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم بندی شده باشند، تا عملکرد بهتری را برای ما ارائه دهند.

استابلایزر ها به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم بندی شده اند که در ادامه به توضیح بیشتر آن خواهیم پرداخت:

 • استابلایزر تک فاز: استابلایزر های تک فاز به دلیل این که برق شهری که ما در خانه ها و اداره ها از آن ها استفاده می کنیم تک فاز هستند، برای استفاده در شهر و برای لوازم خانگی مانند کولر، یخچال، تلویزیون، سیستم هایی مانند لب تاپ و… نیز کاربرد بسیار زیادی دارد و در انواع رله ای، سروو موتور و استاتیک در بازار ایران و همچنین فروشگاه آنلاین تسلا یو پی اس، موجود است.
 • استابلایزر های سه فاز: استابلایزر های سه فاز به دلیل قطعاتی که در آن استفاده شده است از قدرت بالاتری نسبت به استابلایزر های تک فاز دارند و در دستگاه های بیمارستان مانند؛ سی تی اسکن و ام آر آی که دستگاه های پر قدرتی هستند و به برق بیشتری احتیاج دارند، استفاده می شود. از آن جایی که تثبیت کننده برق و ترانس سه فاز به ترانسفورماتور برقی نیاز دارد، تنها دو نوع سروو موتور و استاتیک برای آن ها تولید می شود و نوع رله ای که نمونه ای از استابلایزر های نسبتا ضعیف است، جایگاهی در دسته استابلایزر های سه فاز ندارد.

تفاوت-استابلایزر-با-یو-پی-اس

تفاوت استابلایزر با یو پی اس

استابلایزر و یو پی اس دو محصول متفاوت در زمینه جریان برق با کارایی جداگانه هستند. استابلایزر ها طبق گفته های بالا دستگاهی برای رساندن برق با کیفیت درزمان جریان برق به صورت مداوم هستند اما یو پی اس ها محصولی با طراحی مختص به برق رسانی در زمان قطعی برق است که به انواعی از آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یو پی اس آنلاین

یک یو پی اس آنلاین همیشه در حال کار و هیچ سوییچ انتقال برقی برای آن نیاز نیست، در هنگام قطعی برق یکسو کننده آن به سادگی از مدار جدا شده و باتری ها برق را ثابت و بدون تغییر تا زمان بازیابی برق نگه می دارد.

یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین مستقیماً برق را از AC به بار رسانده و این محصول عموما برای سیستم های حساس و تجهیزات گران قیمت توصیه نمی‌شود و تغییرات لحظه‌اي دامنه ولتاژ یا فرکانس از ویژگی اصلی این یو پی اس ها است.

لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اکتیو در زمان جریان برق شهری  اگر در حالت وصل به برق باشد، دستگاه جریان را تثبیت و شروع به شارژ باتری می کند. در زمانی که قطعی برق یا جریان نامتعادل، دستگاه روی برق باطری سوئیچ کرده و جریان مورد نیاز را بعد از روشن شدن AC در دستگاه وارد مدار می‌کند.

از مزایای لاین اینتراکتیو می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • بازدهی بسیار بالا
 • مصرف برق مناسب به نسبت دیگر دو نوع
 • مدت زمان کم اتصال به باتری
 • پرقابلیت و مطمئن بودن

از معایب لاین اینتراکتیو می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • عدم ثبات تعادل بیش از اندازه جریان برق شهری.
 • استفاده از نهایت شارژ باتری در عدم تعادل با جریان. 
 •  طول عمر کم به دلیل کارکرد مداوم.
 • نامناسب و بی کاربرد بودن برای ولتاژ‌های بالا.

در اماکنی چون بیمارستان ها، فرودگاه ها، حین عمل پزشکی ، هنگام پرواز، نشستن هواپیما و محل هایی که حتما بایستی انتقال اطلاعات صورت گیرد یا در هر مراکزی که قطعی برق عواقب بدی را به همراه خواهد داشت، استفاده از یو پی اس در این شرایط که بارهای حساس باید توسط ان تقویت شوند، موقعیت را نجات می دهد که از اونواع ین محصول می توان ب موارد زیر اشاره کرد:

یو پی اس باتری داخلی

اکثر یو پی اس ها از نوع باتری داخلی اند  که یک یا دو عدد باتری 12 ولتی در داخل کیس قرار گرفته و خود بدنه یو پی اس پلمپ است تا از باز و بسته شدن آن توسط افراد غیر متخصص جلوگیری شود.

یو پی اس رک مونت و تاور یا ایستاده

مهم‌ترین تفاوت یو پی اس رک مونت و تاور در محل قرارگیری آن‌هاست. یو پی اس تاور به صرت ایستاده در فضای داخلی اداری کنار وسایل الکتریکی قرار می‌گیرد؛ در حال که یو پی اس رک مونت معمولا داخل رک‌های مخابراتی و فضای داخلی سرورها قرار می‌گیرد.

یو پی اس دارای ترانس ایزوله

ترانسهای ایزوله در واقع یک ترانس یک به یک هستند که برای جلوگیری از انتقال ولتاژ بالای AC به سیستم های الکتریکی و محفاظت از اتصال غیر عمد افراد با یکی از سیم ها به کار برده می شوند؛همچنین ترانس در محدوده فرکانس ۵۰HZ عملا باعث ایجاد امپدانس بالا برای فرکانس های زیاد و نویز های ناشی از دستگاه به صورت دوطرفه می شود.

یو پی اس های توان بالا تا ۱۰۰ کاوا

توان یو پی اس ها براساس ولت آمپر (VA ) با توان مصرفی تجهیزات مصرف کننده براساس وات( W) می باشد، انتخاب این سیستم در یو پی اس بسیار حائز اهمیت به دلیل متناسب بودن توان یو پی اس با توان تجهیزات متصله به سیستم یو پی اس می باشد.بنابراین باید توان یک سیستم یو پی اس بر اساس وات محاسبه گردیده سپس با توان مصرفی تجهیزات متصله به سیستم یو پی اس متناسب گردد.

کلام آخر 

برای تهیه ی انواع استابلایزر تک فاز، سه فاز یا هر مدلی که در مد نظر دارید، می توانید با مشاوره گرفتن و تحقیق از سایت معتبر تسلا،با کیفیت ترین استابلایزر  را با برترین برند ها تهیه کرده و امیدواریم که از مطالب بهره کافی را برده باشید.

[cat_ehm]