استابلایزر کره ای - خرید انواع استابلایزر خانگی و یا برای دوربین با مناسب ترین قیمت

استابلایزر کره ای

نمایش 1 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


با پیشرفت تکنولوژی و علم دستگاه هایی وارد بازار شده اند که با استفاده از آن می توان نوسانات جریان برق شهری (AC) را کنترل کرد نام این دستگاه استابلایزر است. استابلایزر های امروزی به قدری پیشرفته هستند که می توان با تنظیم آن روی یک عدد، جریان را روی همان عدد ولتاژ نگه داشت.

این استابلایزر ها می توانند نواسانات ریزی که در حد یک میلی ثانیه رخ می دهند را شناسایی کند و از آسیب های ناشی از افت نوسان جلوگیری کند. شاید استفاده از استابلایزر برای شما اهمیت نداشته باشد ولی در صنایع حساس مثل CNG  یا صنایع پتروشیمی که به وسیله برق کار می کنند حضور این دستگاه الزامی است. و در زمینه محافظت کامپیوتر، لوازم خانگی و غیره نیز بسیار تاثیر گذار است زیرا مساله چندین میلیون سرمایه است.

کره ای ها در این چندی سال پیشرفت های چشم گیری در صنعت برق کرده اند و یو پی اس ها و استابلایزر های بسیار با کیفیت و کار آمدی را تولید می کنند که این محصولات در بازار جهانی بسیار خوش درخشیده اند و بخشی از بازار جهانی را گرفته اند از خوش نام ترین برند های تولید کننده یو پی اس، باتری یو پی اس و استابلایزر می توان به شرکت امگا (OMEGA) اشاره کرده.
شرکت امگا

شرکت امگا استابلایزر های خود را طبق استاندارد های ایران برای تقویت و تثبیت ولتاژ تولید می کند که می توان از این استابلایزر ها در کل استفاده کرد. دستگاه های استابلایزر شرکت امگا در مقابل نوسانات و اختلالات برق ac بسیار مقاوم هستند و از دستگاه های شما محافظت می کند که همین امر باعث افزایش طول عمر دستگاه ها و جلوگیری از خرابی آن ها می شود.

دستگاه های این شرکت می توانند برق شهری بین 140 اله 260 ولت را که برای کامپیوتر و  لوازم خانه است بگیرد و خروجی برق 200 الی 110 ولت که بدون هیچگونه نوسان است را تحویل بدهد از دستگاه های استابلایزر  شرکت امگا می توان در موارد زیر استفاده کرد:

صنعت ( جایگاه های سی ان جی، چاپ، بسته بندی و …)
بیمارستان ( mri، سونوگرافی، اتاق عمل، سی تی اسکن و …)
آزمایشگاه ( بخش کنترل کیفی و …)
منزل ( لوازم خانگی مانند تلوزیون، یخچال، کامپیوتر و …)
استفاده عمومی ( آسانسور، پمپ آب و ….)

کلام آخر
استابلایزر های کره ای جزء بهترین های بازار ایران و جهان هستند مخصوصا محصولات شرکت امگا که جنس، کیفیت و کارایی بالایی دارند همچنین اگر شما قصد خرید استابلایزر برای محل کار، منزل و … را دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس بگیرید.

[cat_ehm]