یو پی اس برای سیستم های مخابراتی و آنتن های BTS +دستگاههای مورد تائید وزارت ارتباطات|تسلا

سیستم های مخابراتی

در حال نمایش 1–24 از 197 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


سیستم های مخابراتی مجموعه ای از سیستم ها و دستگاه ها و انتقال دهنده های الکترونیکی می باشند که برای انتقال انواع مختلف سیگنال ها به کار گرفته می شوند.

سیستم های مخابراتی

سه جز اصلی این سیستم ها می توان اشاره کرد به:

  • فرستنده
  • گیرنده
  • کانال مخابراتی

گستردگی این سیستم ها در زندگی روزمره انسان ها کاملا قابل مشاهده است و با زندگی ما ها کاملا درگیر میباشد به صورتی که نبود آنها و یا ایجاد اختلال در کار انها باعث ایجاد مشکلات فراوانی در زندگی ما می شود.

حال به معرفی یو پی اس که وظیفه اصلی ان محافظت در برابر نوسانات و اختلالات در برق ورودی می باشد و همچنین تامین برق در مواقع قطعی برق میباشد می پردازیم.

یو پی اس برای شبکه های مخابراتی

شبکه های مخابراتی انواع مختلفی دارند برخی دیجیتال و برخی دیگر انالوگ می باشند که در هر صورت همگی انها نسبت به نوسانات و اختلالات شبکه برق حساس می باشد

و اینکه در عملکرد انها تاثیر منفی میگذارد و باعث میشود سیستم کار خود را به درستی انجام ندهند و اطلاعات نادرستی را ارسال کنند.

سیستم های مخابراتی

برای جلوگیری از این اتفاقات و همچنین استفاده از سیستم در بلند مدت استفاده از یو پی اس توصیه می شود.

کاربرد یو پی اس در شبکه های مخابراتی و بانک ها

مخابرات و بانک ها به دلیل داشتن سیستم های بسیار حساس از مهمترین سیستم های استفاده کننده از یو پی اس می باشند.

از انجایی که این سیستم ها بسیار حساس به نوسانات و اختلالات موجود در شبکه برق می باشند، استفاده از یو پی اس برای انها الزامی می شود زیرا از سرور های گران قیمت استفاده می کنند و همچنین اطلاعات داخل انها چند برابر ارزشمند تر از خود سرور ها می باشد.

معمولا برای محافظت بیشتر از چند یو پی اس استفاده می شود تا ضریب اطمینان بالاتری برخوردار شود.

یو پی اس ها در سیستم مخابراتی علاوه بر تثبیت و کنترل ولتاژ ورودی در مقابل موارد حاد و خاص مانند برخورد رعد و برق به سیستم های مخابراتی هم به صورت کامل از سیستم محافظت میکند حتی با وجود اسیب دیدن خود یو پی اس اجازه اسیب رسیدن به سیستم مخابراتی را نمی دهد.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ،

سیستم های مخابراتی

شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]