یو پی اس برای باسکول و ترازوهای بزرگ باسکول های صنعتی، فروشگاهی، جاده ای و دیجیتال|تسلا

باسکول و ترازوهای بزرگ

در حال نمایش 1–24 از 42 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس برای باسکول ها !

امروزه در بسیاری از فضاها و کسب و کار ها برای اندازه گیری وزن اجناس از باسکول و ترازو های بزرگ استفاده میکنند. یکی از این فضاها کشتارگاه ها، قصابی ها و حتی رستوران ها می باشد.

باسکول و ترازوهای بزرگ

در کنار این کسب و کار ها بسیاری دیگر از کارها نیز هستند که برای انجام مبادلات خود به باسکول و ترازو های بزرگ نیازمند هستند.

همانطور که میدانید باسکول و ترازو های بزرگ برای اینکه بتوانند زون دقیق محصولات را محاسبه و نمایش دهند نیازمند متصل شدن به برق شهری می باشند.

از آن جهت که برق شهری همواره دارای نوسانات مختلفی می باشد به همین دلیل نمیتوان وسایلی که برای کارایی خود به برق شهری نیازمند هستند را به طور مستقیم به آن متصل نمود زیرا این نوسانات به مرور زمان سبب آسیب دیدن قطعات و برد های داخلی اینگونه دستگاه ها می شوند.

لزوم استفاده از یو پی اس برای باسکول

یکی از کارهایی که لازم است برای اتصال هر نوع وسیله الکترونیکی مانند باسکول و ترازو های بزرگ به برق شهری انجام داد این است که حتما قبل از اینکه آنها را به برق شهری متصل نماییم محافظی را در بین آنها و برق شهری قرار دهیم تا بتواند نوسانات برق شهری را کنترل نماید.

محافظ هایی که در حال حاضر در بازار موجود می باشند ممکن است از نظر کارایی در حد مناسبی قرار داشته باشند اما بسیاری از آنها پس از مدتی کارکرد از به دلیل تحمل همین نوسانات از بین خواهند رفت،

از طرفی نیز نوسانات برق شهری تنها قسمتی از مشکلی است که برای کارکردن با وسایل برقی با آن رو به رو هستیم و قطع ناگهانی برق نیز علاوه بر متوقف نمودن تمامی امور می تواند بر روی سوختگی و خرابی دستگاه ها نیز تاثیر منفی قرار دهد.

باسکول و ترازوهای بزرگ

یو پی اس برای باسکول  و ترازو های بزرگ یک انتخاب هوشمندانه

یکی از آن دست کار هایی که میتوان برای جلوگیری از آسیب دیدن باسکول ها و ترازوهای بزرگ انجام داد این است که برای آنها یو پی اس مناسبی تهیه نماییم.

امروزه شرکت های معتبری در زمینه تولید یو پی اس برای باسکول  و ترازو های بزرگ فعالیت دارند که شما می توانید با تهیه هر یک از مدل های یو پی اس تولید شده این شرکت ها برای ترازو و باسکول های خود آنها را از نوسانات برقی حفظ نموده و همچنین با توجه به دارا بودن باتری هایی با ظرفیت بسیار زیاد در زمان های قطع برق نیز به راحتی به فعالیت خود ادامه دهید.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

باسکول و ترازوهای بزرگ

[cat_ehm]