قیمت یو پی اس ای بی بی ( abb)/خرید انواع یو پی اس ای بی بی/ مشخصات فنی یو پی اس ای بی بی/تسلا

یو پی اس ای بی بی (ABB)

نمایش 7 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


ای بی بی یک یو پی اس مستقل یا ماژولار برای هر اندازه برنامه در هر زمینه قابل استفاده است – از اتاق سرور ساده‌تر تا بزرگترین مرکز داده. از کاربردهای ولتاژ پایین تا ولتاژ متوسط؛ یا برای کارخانه، دفتر، حمل و نقل، نفت و گاز، یا تنظیمات دریایی.

برای موقعیت‌های سخت صنعتی، PCS100 UPS-I و  PowerLine DPAرا می توان پیشنهاد داد. به عنوان مثال، محافظت در برابر رویدادهای کیفیت برق(قطع ناگهانی برق) را تضمین می کند و منبع تغذیه تمیز و مداوم را به فرآیند شما حتی در شدیدترین شرایط محیطی ارائه می‌دهند. برای کاربردهای ولتاژ متوسط، یو پی اس HiPerGuard MV ABB با بلوک بار های  محافظت شده بزرگتر و تعداد تابلو برق کمتر، قابلیت اطمینان را افزایش می دهد.

ای بی بی به طور مداوم در حال نوآوری است تا در زمینه فناوری UPS رهبری کند و محصولات جدید و هیجان انگیز را به بازار ارائه دهد. نیازهای مشتریان تمرکز و محرک فلسفه توسعه  ای بی بی را تشکیل می دهد. به طور خلاصه،  یو پی اس ای بی بی شریکی برای تمام نیازهای حفاظت از انرژی شما است.یو پی اس ای بی بی

یو پی اس های ولتاژ متوسط ای بی بی

یو پی اس ولتاژ متوسط ​​PCS100 که برای کارخانه های تولیدی بزرگ تا مراکز داده بزرگ طراحی شده است، راه حلی برای هر صنعت پرقدرت است.

یو پی اس PCS100 MV ABB نسل بعدی یو پی اس های ولتاژ متوسط ​​است که برای حفاظت از توان چند مگاواتی در نظر گرفته شده است.

سری PCS100 راه حلی منعطف را برای قابلیت اطمینان بیشتر و راندمان بالاتر در تاسیسات انرژی حیاتی معرفی می کند.

مزیت های یو پی اس ای بی بی

دوام: هیچ قطعی در تجهیزات حیاتی مانند رایانه یا خطوط تولید کارخانه را تجربه نخواهید کرد.

سازگاری: منظور از الکترونیک در یک  یو پی اس ای بی بی این است که چه زمانی نیاز به کار دارد و در صورت نیاز برق متناوب را وارد می کند، که اشکالات یا نوسانات را از بین می برد و زمان می دهد تا در صورت نیاز ، سیستم های اصلی را با خیال راحت خاموش کنند.

حفاظت: در برابر همه ناهنجاری های الکتریکی  مانند نوسانات، افت و خرابی محافظت می‌کند، زیرایو پی اس ای بی بی  اساساً آن چیزها را حس می‌کند و قبل از اینکه ناهنجاری‌ها باعث آسیب شوند، به برق متناوب سوئیچ می‌کند.

فیلتر: یک یو پی اس ای بی بی اینتراکتیو خطی به عنوان نوعی فیلتر عمل می کند و با پالایش برق در هنگام ورود به یو پی اس و سپس تنظیم خروجی آن به گونه ای که سیستم های داخلی یک منبع تمیز و ثابت و عاری از ناهنجاری ها را دریافت کنند، عمل می کند.یو پی اس ای بی بی

انواع مختلف سیستم های یو پی اس چیست؟

سه نوع اصلی پیکربندی سیستم یو پی اس عبارتند از  آنلاین، تعاملی خطی و آفلاین (که به آن ها حالت آماده به کار و پشتیبان باتری نیز می گویند). این سیستم های یو پی اس با نحوه حرکت برق از طریق واحد تعریف می شوند.

 آنلاین

برق AC پس از تولید پایدار است. اما در حین انتقال و توزیع، در معرض کاهش ولتاژ، افزایش ناگهانی و خرابی کامل قرار می گیرد که ممکن است عملکرد رایانه را مختل کند، باعث از بین رفتن داده ها و آسیب به تجهیزات شود. هنگامی که صحبت از حفاظت از بارهای حیاتی IT به میان می آید، تنها فناوری تبدیل دوگانه آنلاین به طور کامل در برابر همه این مشکلات برق محافظت می کند و بالاترین سطح امنیت را برای شبکه ها فراهم می کند.

تعاملی خطی

سیستم‌های یو پی اس تعاملی خطی هم تهویه انرژی و هم پشتیبان‌گیری از باتری را فراهم می‌کنند. این فناوری به ویژه در مناطقی که قطعی برق نادر است، اما نوسانات برق رایج است، موثر است. سیستم‌های یو پی اس تعاملی خطی، طیف وسیعی از نوسانات ولتاژ ورودی را قبل از تغییر به باتری پشتیبان پشتیبانی می‌کنند.فراتر از پشتیبان گیری باتری، یو پی اس های تعاملی خطی کنترل بسیار بهتری بر نوسانات برق نسبت به سیستم های آفلاین ارائه می دهد. مزیت حیاتی UPS اینتراکتیو خط، مدار تقویت ولتاژ و محدوده ولتاژ ورودی است که UPS می پذیرد. هرچه دامنه وسیع تر باشد، محافظت کامل بیشتری خواهید داشت .فناوری UPS تعاملی خطی، تهویه برق را با 4-6 میلی‌ثانیه وقفه در هنگام انتقال به باتری پشتیبان فراهم می‌کند و در برابر رایج‌ترین مشکلات برق که در شبکه تجربه می‌شود محافظت می‌کند. در اینجا یو پی اس سطح ولتاژ را نیز کنترل می کند و زیر و بیش ولتاژ را متعادل می کند. این فناوری انتخاب خوبی بین حفاظت معقول و هزینه های عملیاتی متوسط ​​فراهم می کند.

یو پی اس افلاین

یو پی اس آفلاین که UPS آماده به کار یا پشتیبان باتری نیز نامیده می شود، یک انتخاب مقرون به صرفه است. سیستم‌های UPS آفلاین بهتر به اندازه کافی سریع به باتری تغییر می‌کنند تا از ناهنجاری‌های برق جلوگیری کنند و قطعی‌های کوتاه را برطرف کنند. یک یو پی اس آفلاین در برابر بیشتر جهش ها محافظت می کند، اما در هنگام افت و نوسانات جزئی قدرت را حفظ نمی کند.نکته کلیدی در کیفیت یو پی اس آفلاین، محدوده توانی است که دستگاه به جز قبل از تعویض باتری پشتیبان مصرف می کند. هرچه دامنه بازتر باشد، باتری کمتر تخلیه می شود و زمانی که برق قطع می شود زمان پشتیبان گیری بیشتری در دسترس است. هرچه تعداد دفعاتی که یو پی اس به باتری پشتیبان سوئیچ می کند، عمر باتری کمتر می شود.یو پی اس ای بی بی

کلام آخر

در این مقاله برای شما یو پی اس ای بی بی را برای شما مورد بررسی قرار دادیم و به طور خلاصه انواع مختلف یو پی اس را برای شما نمایان ساختیم .همچنین می توان گفت که منبع تغذیه بدون وقفه  ABB (UPS) در مجموعه تلویزیونی سری مسابقه نصب شده است. این تضمین می کند که در صورت قطع برق شبکه در یک مدار مسابقه، برق همچنان به پخش کننده ها برسد، و تضمین می کند که پخش زنده مسابقه هرگز “خاموش” نمی شود. سایت تسلا تمامی محصولات خود را با قیمت خیلی مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

[cat_ehm]