بازدید کارشناسان

از آنجایی که اطلاعات مخصوص به یو پی اس ها را در اختیار دارید، دانستید که یکی از مهمترین دستگاه های مورد استفاده در لوازم برقی به حساب می آید و برای افزایش طول لواز برقی شما بسیار کارساز و تاثیر گذار است. برای استفاده از بهترین استابلایزر یا یو پی اس باید فردی کارشناس و مجرب در این زمینه به شما کمک کند تا نسبت به دستگاه و کارکرد های آن استابلایزر یا یو پی اس مناسبی را استفاده کنید. شرکت تسلا با مجرب ترین کارشناسان و کارکنان، این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده که در هر نقطه از ایران که هستند از خدمات مخصوص این شرکت یعنی؛ بازدید در تمامی نقاط ایران و برآورد توان دستگاه با سیستم های پیشرفته، تعمیر تمامی دستگاه های برند بازار، تعمیر در محل، تامین گارانتی قطعه اسپیر پارت، عیب یابی توسط افراد متخصص فنی و مجرب، برآورد قیمت قبل از تعمیر و تحویل دستگاه به عنوان امانت در مدت تعمیر دستگاه مشتری بهره مند هستند.

این شرکت بعلاوه تعمیرات مورد نیاز مشتریان عزیز خود، به فروش دستگاه هایی مانند؛ یو پی اس های با کیفیت، باتری یوپی اس، اینورتر و استابلایزر هم پرداخته که تمامی این دستگاه های داخل فروشگاه شرکت از بهترین برند ها بوجود آمده و خدمت شما عزیزان عرضه میشود.

کار شگفت انگیزی که شرکت تسلا برای کاربران محترم بوجود آورده این بوده که دوره های آموزشی برای محبوبان یادگیری در راستای توانمند سازی کارآموزان قرار داده که برای ثبت نام به راحتی می توانید با برقراری ارتباط با ما در دوره های حرفه ای نظیر مواردی که در قسمت آموزش مطالعه خواهید کرد، شرکت کنید.