گارانتی

گارانتی در واقع به معنای اطمینان به دستگاه خریداری شده از جمله؛ استابلایزر، اینورتر، یو پی اس و باطری یو پی اس است که طی این مدرک اعتبار تا زمانی مشخص پس از خرید و استفاده، نمایند گان و فروشنده های فروشگاه این اطمینان را به خریداران میدهند که دستگاه فروخته شده به قدری مطمئن و سالم است که پس از استفاده از آن، خرابی یا دردسر های پیش آمده را با کمترین هزینه حل کرده و یا در صورت نیاز به تعویض آن خواهیم پرداخت. تسلا خدماتی از جمله؛ فروش دستگاه های یو پی اس، استابلایزر، اینورتر و موتور یو پی اس، خدمات نصب، خدمات سرویس و نگهداری، بازدید و مشاوره کارشناسان مجرب و همچنین آموزش برای افراد مبتدی و کارآموزان در حال یادگیری، را برای عموم مرد در هر نقطه از ایران فراهم آورده.

لذا باید افزود که تعمیر تمامی برند های معتبر بازار، تعمیر در محل تامین قطعه گارانتی اسپیر پارت، عیب یابی توسط کارشناسان و متخصصان فنی و تحویل دستگاه به عنوان امانت در زمان تعمیر دستگاه مورد استفاده کاربر، یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت تسلا است.

گارانتی مدرک معتبر برای مواقع ضروری مانند خرابی و بروز مشکلات در دستگاه است که برای کاهش هزینه های تعمیر بوجود آمده و شرکت تسلا در تمامی خدمات خود، از جمله فروش دستگاه های مورد نیاز و خدماتی مانند تعمیرات و خدمات پس از فروش این گارانتی را با اطمینان کامل برای مشتریان عزیز خود بوجود آورده.

ما عنوان نمایندگان شرکت تسلا پیشنهاد میکنیم تا در هر نقطه از ایران که هستید از این خدمات به صرفه و با کیفیت استفاده کنید تا از  عملکرد های خود در این زمینه توسط کارکنان شرکت تسلا رضایتمند باشید.

محصولاتی که شامل ضمانت می‌شوند

کلیه تجهیزات ارائه‌شده از جمله استابلایزر، اینورتر، یو پی اس و باطری یو پی اس… توسط شرکت توان سازان لوتوس البرز حداقل به مدت یک سال از تاریخ خرید تحت پوشش ضمانت تعمیر و تعویض قرار خواهند داشت. شرایط مطرح شده در خصوص موارد ضمانت تنها شامل محصولاتی است که دارای ضمانت‌نامه معتبر با مهر، امضاء و هولوگرام شرکت بوده و اساس شرایط گارانتی ذکر شده بر طبق ضوابط خدمات پس از فروش شرکت‌های تولید‌کننده می‌باشد.

 

شرایط گارانتی:

برخی از شرایط گارانتی باتری یو پی اس عبارتند از:

۱-نصب باتری های یو پی اس توسط کارشناسان فنی شرکت

۲- باتری یو پی اس بیش از حد معمول تخلیه نگردد که در اکثر باتری ها نباید از ۸۰% بیشتر تخلیه نگردد.

۳- ضربه به بدنه و نبودن شکستگی و خوردگی در باتری های یو پی اس

۴- نبود اتصال کوتاه یا جرقه در باتری یو پی اس

۵-کشیدن بیش از حد از باتری های یو پی اس

۶-  محل نصب و نگهداری باتری ها باید خشک و به دور از رطوبت و نور مستقیم خورشید قرار گیرند.

۷- استفاده نکردن از باتری کهنه در کنار باتری تازه که باعث خرابی باتری تازه نیز میگردد .

۸- دمای محیط باتری ها باید در دمای متعادل در حدود ۲۰ درجه نگهداری گردد و همچنین محل نصب و نگهداری باتری ها باید خشک و به دور از رطوبت و نور مستقیم خورشید قرار گیرند . و …

موارد ابطال ضمانت باتری یو پی اس

  • نصب باتری‌های غیرهمسان از نظر برند و ظرفیت
  • صدمات ناشی از ضربه، سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت، گرد و غبار شدید، رعد و برق، حوادث طبیعی و تخریب عمدی
  • دما و رطوبت محل نصب در صورتی که خارج از محدوده مجاز ذکر شده در اطلاعات فنی باتری باشند.
  • استفاده نادرست و خارج از استانداردهای درنظر گرفته شده توسط کارخانه سازنده
  • آسیب‎دیدن باتری در اثر کاهش یا افزایش بیش از اندازه ولتاژ و جریان
  • لرزش، تنش‌های مکانیکی مغناطیسی و الکتریکی شدید در اثر قرارگرفتن باتری نزدیک موتورهای دوار و ژنراتورها
  • دشارژ باتری با جریان زیاد و خارج از محدوده تعیین‌شده توسط کارخانه سازنده
  • تعداد دفعات شارژ و دشارژ بیش از حد مجاز و خارج از محدوده تعیین‌شده توسط کارخانه سازنده
  • عدم نصب باتری ظرف مدت حداکثر سه ماه از تاریخ تحویل به مشتری
  • نصب باتری در فضاهای عمومی و قابل دسترسی آسان

 

برخی موارد ابطال گارانتی دستگاه های تسلا عبارتند از:

 • انجام نصب، راه‌اندازی یا تعمیرات توسط افراد متفرقه بجز نمایندگان و کارشناسان فنی شرکت تسلا
 • صدمات ناشی از ضربه، سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت، گرد و غبار شدید، رعد و برق، حوادث طبیعی و تخریب عمدی
 • صدمات ناشی از اتصال مصرف‌کننده‌ها و تجهیزات ناسازگار یا معیوب به دستگاه
 • مسدود شدن مسیر تهویه دستگاه بر اثر قراردادن هرگونه شیء خارجی
 • دما و رطوبت محل نصب در صورتی که خارج از محدوده مجاز ذکر شده در دفترچه راهنمای کاربر باشند.
 • استفاده نادرست و خارج از استانداردهای ذکرشده در دفترچه راهنمای کاربر
 • نصب دستگاه در فضاهای عمومی و قابل دسترسی آسان
 • مخدوش بودن شماره سریال دستگاه

توصیه ها

یو پی اس و باتری جهت نصب و راه اندازی نیاز به آموزش تخصصی و دانش فنی دارد تا عملیات نصب و و راه اندازی توسط کارشناسان آموزش دیده و ماهر انجام شود

گارانتی شرکت تسلا شامل مواردی است که در دوره گارانتی در اثر خرابی قطعات ، اشکال ناشی از تولید ودر شرایط عادی استفاده رخ داده باشد.

کارت گارانتی بدون مهر و امضا و هولوگرام شرکت تسلا فاقد اعتبار میباشد.

مخدوش شدن اطلاعات کارت گارانتی ، باعث ابطال ضمانت محصول میگردد.

لطفا در نگهداری کارت گارانتی دقت فرمایید.

 

موارد خاص تعویض دستگاه

در صورت توقف تولید دستگاه و یا زمانی که قطعات خاصی از ان به دلایل غیرمعمول در دسترس نباشد ، در طول زمان ضمانت دستگاه ، شرکت توان سازان لوتوس البرز موظف است با هزینه خود ، دستگاه مشابه دیگری را به مشتری تحویل دهد در صورتی که این امر در زمان خدمات پس از فروش رخ دهد ،با توافق طرفین و با اعمال تخفیف ویژهتوسط شرکت توان سازان لوتوس البرز دستگاه مشابه دیگری به مشتری تحویل داده میشود.

در موارد منجر به تعویض دستگاه می بایست دستگاه آسیب دیده به همراه جعبه و کلیه محتویات آن (کابل های رابطCD ،بروشور ،راهنمای کاربر و ..) تحویل مرکز خدمات شود در غیر اینصورت هزینه انها از حساب مشتری کسر می گردد.

 

ضمانت تعمیر

ضمانت تعمیر مدت زمانی است که دستگاه در صورت آسیب دیدگی مجدد پس از تعمیر با هزینه شرکت توان سازان لوتوس البرز تعمیر می گردد، این مدت برای کلیه دستگاه ها،شش ماه پس از تاریخ اولین تعمیر می باشد. ضمانت تعمیر تنها برای قسمت آسیب دیده دستگاه بوده و سایز قسمت های ان را شامل نمی شود.

در صورت بروز حوادث غیر مترقبه یاعدم امکان تعمیرو ارائه خدمات، مدت زمان ضمانت تعمیر قابل افزایش خواهد بود.

مدت زمان تعیین شده برای ضمانت تعمیر، از تاریخ اولین تعمیر محاسبه میگردد.

 

زمان خدمات پس از فروش

زمان خدمات پس از فروش مدت زمانی است که دستگاه در صورت آسیب دیدگی با هزینه مشتری حمل و تعمیر می گردد. مدت زمات تعیین شده برای خدمات پس از فروش ۱۰سال از تاریخ خروج دستگاه از انبار توان سازان لوتوس البرز می باشد.