daghi
ب

برخی افراد گمان میکنند که باطری فرسوده دیگر قابل استفاده نیست و باید آن را دور انداخت. در حالی که شرکت هایی وجود دارند که باطری های فرسوده را خریداری می کنند و پس از جمع آوری به کارخانه بازیافت منتقل می کنند. با بازیافت باطری های فرسوده میتوان دوباره از آنها در ساخت باطری های نو استفاده کرد.

بنابراین خرید باطری های فرسوده صرفه اقتصادی برای هم فروشندگان و هم خریداران آنها خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد خرید باطری های فرسوده صحبت کنیم.

خرید باطری های فرسوده

باطری های فرسوده

باطری ها به عنوان نیرو محرکه ماشین آلات وظیفه خود را انجام میدهند، اما پس از گذشت زمان و به پایان رسیدن طول عمر مفیدشان، از کار می افتند و به باطری های فرسوده تبدیل میشوند.

خرید باطری های فرسوده

شرکت های صنعتی و کارخانجات، بانک ها، بیمارستان، تعیرگاه های ماشین و مراکز و ارگان های دولتی که از باطری استفاده میکنند، باطری های فرسوده خود را میفروشند.

شرکت هایی وجود دارند که خرید باطری های فرسوده را انجام میدهند. با این کار هم مانع از آلودگی های زیست محیطی میشوند و هم با بازیافت باطری های فرسوده از آنها دوباره استفاده میکنند.

دلایل خرید باطری های فرسوده

با خرید باطری های فرسوده، میتوان از آلودگی های زیست محیطی جلوگیری کرد. باطری های فرسوده از پسماند هایی است که نیاز به تجهیزات خاصی برای بازیافت دارند. تنها شرکت دارای تخصص در بازیافت باطری های فرسوده، میتوانند این کار را انجام دهند.

دلایل خرید باطری های فرسوده

بنابراین شرکت های تولید کننده باطری، با خرید باطری های فرسوده و تحویل آنها به کارخانه بازیافت باطری های فرسوده، میتوانند از سرب بازیافت شده، در ساخت باطری نو استفاده کنند تا قیمت تمام شده باطری نو کمتر شود. حدود ۴۰ درصد از سرب استفاده شده در باطری نو، از سرب بازیافتی است.

یکی دیگر از دلایل خرید باطری های فرسوده، جلوگیری از رهاسازی آنها در طبیعت است. این موضوع بسیار قابل اهمیت است، کشورهایی که تکنولوژی بازیافت باطری های فرسوده را ندارند، باطری های فرسوده را از سطح کشور جمع میکنند و به کشور های دیگر صادر میکنند تا از آلودگی های وارد شده از باطری های فرسوده، جلوگیری کنند.

حرف آخر

با باطری های فرسوده و دلایل خرید باطری های فرسوده آشنا شدیم. شرکت ما خریدار باطری های فرسوده شما، به بهترین قیمت است. رضایت شما مشتری گرامی هدف ماست.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *