تعمیرات-یو-پی-اس-گرین
ب

دستگاه های یو پی اس تنها وظیفه دریافت برق شهری در صورت قطع برق، ذخیره آن در باتری یو پی اس و تامین برق در صورت قطع برق را بر عهده دارند. این کار را نمی توان بدون دستگاه یو پی اس، بدون باتری یو پی اس و داشتن جریان برق خانگی، صنعتی و فشار قوی انجام داد.

با توجه به افزایش مصرف برق در منطقه، تولید و انتقال برق به مردم در هر زمان از سال می تواند توسط سازمان های تخصصی این حوزه با مشکلات و معضلاتی مواجه شود که اغلب منجر به نوسانات روزانه و قطعی برق می شود.

یو پی اس گرین

شرکت گرین یکی از پیشروترین تولید کنندگان انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس آسانسورهای صنعتی، خانگی و… می باشد. تجهیزات و دستگاه و قطعات یو پی اس که به باتری های یو پی اس اجازه می دهد تا سال ها با کیفیت و قدرت بالا کار کنند و جریان ثابتی از برق را به انواع دستگاه های متناسب با دستگاه یو پی اس و باتری های یو پی اس ارائه دهد.

اما در برخی موارد، قطعی های مکرر و متعدد برق، نگهداری نامناسب تجهیزات و باتری های یو پی اس و بی توجهی به توصیه های شارژ و دشارژ این دستگاه ها می تواند باعث بروز مشکل یا آسیب به این دستگاه شود.

همانطور که قبلا ذکر شد، برند های معتبر و با سابقه ای مانند شرکت گرین یو پی اس در زمینه حفاظت و تجهیزات ضروری فعال هستند. از بین محصولات و خدمات این شرکت، انواع یو پی اس ها اعم از یو پی اس های خانگی، سازمانی و صنعتی به ویژه یو پی اس های آسانسور به عنوان برجسته ترین و با کیفیت ترین محصولات به شمار می روند.

یو-پی-اس-گرین

در واقع یو پی اس نوعی منبع تغذیه است که وظیفه تامین برق بدون وقفه منازل، ادارات، سازمان ها، کارخانه ها و بیمارستان ها از جمله لوازم خانگی و جریان ورودی آسانسور ها  را بر عهده دارد.

این دستگاه حد واسط برق ورودی به تجهیزات و برق مصرفی است و انواع دستگاه های یو پی اس و باتری های یو پی اس به جریان برق شهری و جریان برق صنعتی و جریان برق مصرفی این دستگاه ها و تجهیزات و همچنین دستگاه پیش انتقال و قدرت شهری و صنعتی باتری یو پی اس بستگی دارد.

همچنین وظیفه ذخیره برق در تجهیزات و لوازم جانبی حساس به جریان نوسان دار در مواجهه با نوسانات و قطعی مکرر برق را بر عهده دارد. این ویژگی دستگاه ها و باتری های یو پی اس آن را در اختیار مصرف کنندگان و کسانی که به این نوع دستگاه نیاز دارند قرار می دهد.

بهره مندی از برق متعادل و پایدار در صورت قطع برق یا نوسانات برق شهری و صنعتی با در اختیار داشتن دستگاه ها و باتری های یو پی اس در انواع مختلف بر اساس کاربرد، کارایی و وظیفه مورد نظر خریدار امکان می یابد که امروزه یو پی اس ها در انواع مختلف بر اساس ویژگی ها، نکات و عوامل گفته شده طراحی، تولید و عرضه می شوند.

یو پی اس ها و دستگاه و باتری های آنها امروزه معمولاً در سه دسته مهندسی، طراحی و تولید و عرضه می ند که عبارت اند از دستگاه ها و باتری های یو پی اس آنلاین، یو پی اس آفلاین و یو پی اس لاین اینتر اکتیو که هر کدام با کارایی، برنامه‌ها، مزایا و ویژگی‌های مختلف بر اساس نیاز و کاربری مورد نظر برای هر کاری موجود هستند..

 تعمیر یو پی اس گرین

تعمیر یو پی اس یکی از بخش های خدمات پس از فروش در زمینه ساخت و فروش دستگاه و باتری یو پی اس می باشد که کاربرد بالایی در استفاده و بهره بردن ادامه دار از دستگاه ها و باتری های یو پی اس داشته و خواهد داشت.

تعمیرات دستگاه و باتری یو پی اس در بین تمامی برندهای تولید کننده یو پی اس به دلیل حساسیت این دستگاه ها و باتری ها به قطع مداوم برق و مشکلات قطعات داخلی از مکرر ترین مشکلات به وجود آمده است.

 تعمیر-یو-پی-اس-گرین

در این مورد تعمیر دستگاه ویژگی و موضوعی پر اهمیت نسبت به خرید دستگاه و باتری یو پی اس جدید برای جایگزینی است چرا که صرفه اقتصادی تعمیرات یو پی اس از خرید آن بیشتر است.

تجهیزات و باتری های یو پی اس گرین به دلیل جامعیت استفاده، کارایی، کاربردها و ویژگی های این دستگاه ها در تمامی زمینه ها و حوزه های تجاری اصلی ترین دلیل تقاضای بالای مشتریان در مورد خدمات پس از فروش قوی از سوی برند گرین است.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا نقص می توانید از این قابلیت خدمات پس از فروش و تعمیرات شرکت گرین استفاده کنید.

نحوه تعمیر یو پی اس گرین

اگر دستگاه و باتری گرین شما آسیب دیده یا مشکلی دارد می توانید اقداماتی مانند باز کردن درب یو پی اس، تهیه باتری جدید برای تعویض، خارج کردن باتری آسیب دیده از یو پی اس و تعویض باتری جدید انجام دهید.

بعد از تعویض باتری قدیمی، درپوش دستگاه یو پی اس را ببندید، دکمه پاور را فشار دهید و دستگاه را طبق اصول و شیوه نامه دفترچه راهنما به روند کاری خود باز گردانید.

نحوه-تعمیر-یو-پی-اس-گرین

در صورت خرابی دستگاه یو پی اس، ابتدا باید مطمئن شوید که قطعات مصرفی و تجهیزات آسیب ندیده و سپس از سالم بودن دستگاه و باتری یو پی اس مطمئن شوید. با بررسی صفحه نمایش دستگاه یا باتری یو پی اس و تشخیص مشکلات و بی نظمی ها در روند کاری خود می توانید آسیب یو پی اس را تشخیص دهید.

در مرحله بعد، توصیه می شود اتصال ورودی و خروجی دستگاه یا باتری یو پی اس را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ارتباط دستگاه درست است و جریان ورودی وخروجی باتری متصل به برق تامین کننده است.

مطالب مرتبط: 

تعمیرات یو پی اس صاهیراد

کلام آخر

ما در مطلب بالا به همراه توان سازان لوتوس البرز به بررسی مسائلی هم چون یو پی اس گرین، تعمیر یو پی اس گرین، تحوه تعمیرات یو پی اس گرین و برخی نکات مانند نکات و شیوه نامه نگه داری از یو پی اس های برند گرین پرداختیم تا با مطالعه این مطلب به دقیق ترین و درست پاسخ ها برای سوالات خود دست بیابید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *