قیمت باطری فرسوده
ب

اطلاع از قیمت باطری فرسوده، برای کسانی که با باطری سروکار دارند، بسیار اهمیت دارد. به همین خاطر باید سایت های مختلف قیمت باطری فرسوده را به طور مداوم رصد کرد، تا حداکثر فروش را با بهترین قیمت داشت.

باطری فرسوده چیست؟

باطری ها نیرومحرکه ماشین آلات هستند و انرژی کافی را برای راه اندازی و حرکت آنها به وجود می آورند. زمانی که طول عمر باطری به پایان میرسد، تبدیل به باطری فرسوده میشود.

باطری فرسوده چیست

چه عواملی در قیمت باطری فرسوده مؤثر است؟

از عوامل تأثیرگذار در قیمت باطری فرسوده، به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

 • هزینه های باربری
  هزینه هایی که برای حمل و انتقال باطری فرسوده پرداخت میشود.
 • هزینه های بازیافت
  نحوه بازیافت باطری فرسوده، هزینه های مختلفی دربرخواهد داشت.
 • قیمت جهانی سرب
  قیمت باطری فرسوده بر اساس قیمت جهانی سرب قابل محاسبه است. قیمت سرب نیز همانند دیگر فلزات هر روز در حال تغییر است به همین دلیل قیمت باطری فرسوده متغیر است. این تغییر قیمت جهانی است.
 • شرایط بازار
  میزان تورم و شرایط بازار دلار، یکی دیگر از عوامل مؤثر در قیمت باطری فرسوده است.

عوامل موثر در قیمت باطری فرسوده

چه کسانی فروشنده باطری فرسوده هستند؟

بانک ها، بیمارستان ها، مراکز و ارگان های دولتی، کارخانجات صنعتی، تعمیرگاه های ماشین و … که باطری سروکار دارند، باطری های فرسوده خود را میفروشند. فروشندگان باطری فرسوده باید از سایت های مختلفی که روزانه قیمت باطری فرسوده را اطلاع رسانی میکند، بازدید کنند. این کار باعث میشود فروش بیشتر با قیمت بهتر داشته باشند.

چه کسانی خریدار باطری فرسوده هستند؟

شرکت هایی هستند که برای جلوگیری از رهاسازی باطری فرسوده در طبیعت، این باطری ها را جمع آوری و بازیافت میکنند. خریداران باطری فرسوده را از فروشندگان میخرند و پس از بازیافت از آن دوباره استفاده میکنند. بیشتر وزن باطری ها از سرب است. این مقدار سرب اگر در طبیعت بماند، باعث آلودگی محیط زیست و آسیب به موجودات زنده میشود.

چه کسانی خریدار باطری فرسوده هستند

نحوه بازیافت باطری فرسوده به چه صورت است؟

نحوه بازیافت باطری فرسوده بسیار حائز اهمیت است. به این خاطر که در صورت نشتی باطری فرسوده در زمان بازیافت خسارات زیادی به محیط زیست وارد میشود. بازیافت باطری فرسوده باید کاملا ایزوله باشد.

کشورهایی که تکنولوژی و علم بازیافت باطری فرسوده را ندارند، باطری های فرسوده را از سطح کشور جمع آوری میکنند و به کشورهای دیگر میفروشند تا محیط زیست خود را آلوده نکنند.

۴۰ درصد از سربی که در صنعت استفاده میشود، از بازیافت همین باطری های فرسوده تأمین میشود و مابقی آن از معادن سرب کشور بهره برداری می شود.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *