تعمیرات یو پی اس alija
ب

یا وابستگی به به الکتریسیته و دستگاه های الکترونیکی روز به روز نیاز به یو پی اس بیشتر  احساس میشود یو پی اس ها دارای یک باتری داخلی هستند که میتوانند  جریان الکتریسیته و ولتاژ را در میزان مشخصی حفظ کنند تا از نوسان برق و در راستای آن از آسیب رسیدن به دستگاه های الکترونیکی جلوگیری شود حتما شما آگاهی داروی که یو پی اس ها  در اندازه ها و توان ها مختلفی وارد بازار میشوند و میتواننند در مکان های مختلفی کاربرد داشته باشند و هم می توان از آنها در منزل برای جلوگیری از نوسان برق استفاده کرد.امروز با ما در تسلا همراه باشید.

قطعات داخلی تشکیل دهنده یو پی اس

شرکت آلجا

درباره شرکت آلجا

شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک و صنعت روز با نام اختصاری ” آلجا ” در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده است.

در بدو امر هدف این شرکت تأمین لوازم و تجهیزات جانبی مورد نیاز صنایع کشور بوده است که در نهایت به صورت تخصصی در زمینه تجهیزات برق بدون وقفه (UPS) ، تثبیت کننده ولتاژ (stabilizer)  و باتری و سایر تجهیزات مرتبط فعالیت خود را گسترش داده و در این راستا تمام تلاش خود را در بکارگیری برترین تکنولوژی های روز دنیا از کشورهای پیشرو در زمینه فناوری به عمل آورده است.

شرکت آلجا در سالیان اخیر نسبت به گسترش و ارائه دامنه وسیع محصولات در زمینه برق بدون وقفه (UPS) از توان ۵۰۰VA تا ۳۰۰ kVA به صورت آماده تحویل اقدام نموده است که این امر تنوع محصولات این شرکت را به نزدیک به ۱۰۰ مدل مختلف میرساند تا بتوان در اسرع وقت پاسخگوی تمامی نیازهای مرتبط باشیم.

شرکت آلجا سعی نموده است با ایجاد شبکه گسترده نمایندگیهای فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور پاسخگوی نیاز مشتریان در حداقل زمان ممکن بوده،به نحوی که دسترسی آنها به خدمات شرکت آلجا به سرعت و با بهترین کیفیت امکان پذیر باشد.

شرکت آلجا نسبت به ارائه خدمات فنی و ضمانت بدون قید و شرط در خصوص دستگاههای فروخته شده اقدام نموده که این امر موجب رضایتمندی مشتریان از خدمات ارائه شده توسط شرکت گردیده است و در حال حاضر در راستای اجرای تعهد ۱۰ سال خدمات پس از فروش گام نهاده است که امید است با تحقق آن قدمی رو به جلو در راستای تکریم و ایجاد رضایتمندی مشتریان برداریم.

تعمیرات یو پی اس

تعمیرات یو پی اس

قابل ذکر است دستگاه یو پی اس در صورت خراب شدن  هر کدام از بخش های خود، نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی توسط متخصصان می باشد. در این بین مصرف کنندگان  معمولی دارای تخصص لازم برای تعمیر این دستگاه نمی باشند و و احتمال دارد  تا با بی احتیاطی خود سبب صدمه بیشتر به  دستگاه و حتی  خودشان شوند؛ برای همین پیشنهاد میشود دستگاه یوپی اس خود را به افراد متخصص که تجربه کافی را در این حوزه دارند بسپارید.تسلا با داشتن متخصصین با تجربه در زمینه تعمیر انواع یو پی اس، تعمیر کلیه یو پی اس های معمول و تخصصی  را انجام می دهد. برندهای یو پی اس ای که در تسلا تعمیر می شوند عبارتند از  تعمیرات:تعمیرات یو پی اس دلتا، تعمیرات یو پی اس جی تک، تعمیرات یو پی اس جنرال الکتریک  تعمیرات یو پی اس فاراتل و تعمیرات یو پیاس alija و تعمیرات یو پی اس سنتیل و….

تسلا  به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات یو پی اس در ایران، کلیه مارک های یو پی اس را سرویس و تعمیر می کند. تسلا برای تعمیرات یو پی اس زینر که به عنوان یکی از مارک های معتبر در ایران که در زمینه تولید یو پی اس فعالیت می کند بسیار اهمیت قائل می شود تا برای مشتریان عزیز، یو پی اس زینر را به طور موثر تعمیر کند.

دلیل تأمین UPS در یک سیستم برق، اجتناب از قطع برق مصرف کننده هاي حساس و همچنین جلوگیری از اعمال اثرات ناشی از مشکلات برق مانند نویز، کاهش یا افزایش برق، پیکهاي ولتاژ خطرناك و پایین آوردن اثرات راکتیو بارهای غیرخطی روي شبکه می باشد. زمانی که بارهاي متصل به UPS از حساسیت بالایی برخوردارند بگونه ایکه خرابی UPS نگران کننده شود از سیستم ردوندانت استفاده می شود که در آن به جاي استفاده از یک UPS از دو یا چند UPS براي ضریب اطمینان بالاتر استفاده می شود، بسته به حساسیت سایت می توان از حالتهاي مختلف استفاده کرد و با توجه به آن دوندانسی مربوطه انتخاب می شود

دلایل اصلی صدمه دیدن باتری یو پی اس

از دلایل اصلی صدمه دیدن باتری یو پی اس باتری یو پی اس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. شکسته شدن جعبه نگهدارنده و محافظ باتری
  2. خوردگی کابل های سر باتری یو پی
  3. شل شدن تسمه دینام
  4. شل شدن بست های نگهدارنده باتری
  5. باطری کم شدن سطح الکترولیت

حرف آخر

در این مقاله از تسلا تلاش شد تا مشکلات شما را تا جای امکان در زمینه تعمیرات یو پی اس حل کند و مسیر شما را در این امر روشن کند و به سوالات شما پاسخ دهد امید داریم که توانسته باشی که رضایت شما را جلب کنیم

 

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *