gdhgd787
ب

قطعا در این چند هفته اخیر قطعی برق را شما هم تجربه کرده اید و ممکن است با خودتان فکر کرده اید که لوازمی که به برق شهری متصل هستند با قطع وصلی برق دچار اسیب و یا از کار افتاده می شوند. درحقیقت بیشتر فعالیت های ما وابسته به انرژی الکتریکی و برق است و نبود برق یا قطع مکرر برق می‌تواند زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده و فاجعه آفرین شود آن هم در این روزهایی که کرونا در حال گسترش است.

برای حل مشکل قطعی برق ما به سیستم یا تجهیزاتی نیازمندیم تا هنگام قطعی برق، بدون وقفه توان بار لازم دستگاه ها را فراهم کند، به این سیستم یا دستگاه برق اضطراری یو پی اس گفته می شود.

منبع تغذیه و برق اضطراری در اصفهان از خدمات مطلوب و مشتری پسند شرکت تسلا است. در این صفحه می توانید هزینه مولد برق و اضطراری اصفهان را تا حدودی مشاهده کنید، از تعداد سفارشات و متخصصان برق اضطراری در اصفهان مطلع شوید، نظرات سایر کاربران در مورد ژنراتور برق و اضطراری را بخوانید و پاسخ به چند سوال موضوع تکراری خود را در مورد نصب و تعمیر مجموعه ژنراتور اضطراری و برق در اصفهان در انتهای صفحه بیابید.

یو پی اس و برق اضطراری اصفهان

برق اضطراری چیست

به طور خلاصه بیشتر فعالیت های ما وابسته به انرژی الکتریکی و برق است و نبود برق یا قطع مکرر برق می‌تواند تجهیزاتی که به برق نیاز دارند آن ها را مختل کند. برای حل مشکل قطعی برق ما به سیستم یا تجهیزاتی نیازمندیم تا هنگام قطعی برق، بدون وقفه توان بار لازم دستگاه ها را فراهم کند، به این سیستم یا دستگاه برق اضطراری یو پی اس گفته می شود. در ادامه به بررسی انواع برق اضطراری، نحوه کار و تفاوت و مزایای آن را برسی خواهیم کرد.

استفاده از یو پی اس در اصفهان

شرکت تسلا نمایندگی فروش انواع مختلف یو پی اس در اصفهان است که بر اساس تجربه کارشناسان و اعتماد مشتریان خود توانسته با اکثر شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی در استان اصفهان همکاری نماید. نصب و خدمات پس از فروش یو پی اس در اصفهان و ارائه خدمات و همکاری های مهم از مهمترین وظایف تسلا است. در ادامه شمارا با دستگاه یو پی اس بیشتر آشنا خواهیم کرد.

مفهوم یو پی اس (UPS)

یو پی اس  مخف (Uninterruptible Power Supply) به فارسی منبع تغذیه بدون وقفه است، به این معنی که برق مورد نیاز دستگاه های متصل به آن از طریق انرژی ذخیره شده در باتری تأمین می شود که در صورت قطع برق، بدون وقفه توان بار لازم دستگاه ها را فراهم می کند.

یو پی اس و برق اضطراری اصفهان

یو پی اس با باتری کار می کند و درصورت متصل بودن برق شهر، از آن برای شارژ باتری استفاده می کند و اگر برق شهر قطع شود، آن را از مدار خارج کرده و باتری را وارد مدار می کند.

وظایف دستگاه یو پی اس

وظیفه اصلی یو پی اس ایجاد یک اتصال مطمئن مستقیم هنگام نوسانات شدید برق و قطعی برق است تا دستگاه الکترونیکی که به آن وصل است دچار مشکل و خرابی نشود. یو پی اس برای تامین انرژی خود از دو منبع استفاده می نماید اولین منبع آن برق شهر است که که با دوشاخه به همدیگر متصل می شوند به این صورت انرژی مورد نیاز دستگاه فراهم می شود.

اگر برق قطع شود یو پی اس وارد عمل می‌شود برق مورد نیاز دستگاه را با انرژی که درون باتری های خود ذخیره کرده است تامین می کند. باتری یو پی اس در شرایط نرمال عادی غیر فعال است یعنی انرژی برق لوازم الکترونیکی توسط برق شهری تامین می شود و همچنین باتری یو پی اس نیز به همین صورت شارژ می‌شود.

انواع یو پی اس

UPS ها بر اساس ساختار و عملکردشان به سه نوع ، یو پی اس آنلاین (online)، یو پی اس لاین اینتر اکتیو (Line interactive)، یو پی اس آفلاین (offline) تقسیم می شوند.

یو پی اس و برق اضطراری اصفهان

جمع بندی

در این مقاله به بررسی برق اضطراری در اصفهان پرداختیم، انواع وعملکرد آن ها را توضیح داده ایم پس با مطالعه مطالب گفته شده می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

تسلا یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکزعرضه برق اضطراری یو پی اس به مشتریان است  و با جدیدترین تجهیزات آماده خدمت رسانی است. خریداران و مشتریان می توانند برای دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم جهت خرید برق اضطراری  (UPS)  با شماره تلفن های درج شده با ما تماس بگیرند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *